ДП "Мілкіленд-Україна" показало школярам,як виробляється молоко


30 Листопада 2012

В рамках програми "Здорові діти - здорова нація" (входить в національний проект "Я люблю молоко") для школярів Чернігівської і Сумської областей організували екскурсії на підприємства однієї з найбільших молочних компаній країни.

ДП "Мілкіленд-Україна" показало школярам,як виробляється молоко

У середині листопада для п’ятикласників з м. Чернігів було проведено екскурсію на молочну ферму "Агросвіт" (входить в "Мілкіленд-Агро"). Поїздка стала справжньою пригодою для міських школярів, які не мали особливого уявлення про роботу сучасної молочної ферми. Учням у доступній формі розповіли про особливості утримання корів, про безконтактне доїння, завдяки чому вдається забезпечити високу якість молока. Спонсором поїздки дітей на молочну ферму "Агросвіт" став Чернігівський молокозавод.

Трохи раніше, у жовтні поточного року для учнів сумських спеціалізованих шкіл № 9 та 30 провели екскурсію на Сумський молокозавод, де їм докладно розповіли про всі процеси приготування молочних продуктів і про їхню користь. Діти були дуже задоволені побаченим, адже такі процеси виробництва як до наприклад, виготовлення та упаковка глазурованих солодких сирків або йогуртів в ПЕТ-пляшках не могли залишити допитливих екскурсантів байдужими.

Усім школярам - учасникам проекту, подарували пам’ятні футболки з написом "I love milk", а також було надано можливість поласувати свіжими молочними продуктами від торгової марки "Добряна".

Директор ДП "Мілкіленд-Україна" Костянтин Лапцов:

"ДП "Мілкіленд-Україна" є активним учасником проекту "Я люблю молоко". Дана акція і, зокрема, програма "Здорові діти - здорова нація" покликані популяризувати натуральну молочну продукцію серед молодого покоління. Високий рівень споживання молочних продуктів - це один з показників здоров’я нації, і якщо дана програма спонукає дітей та їхніх батьків більше вживати молочних продуктів, то від цього виграють усі - держава, в якій будуть зростати здорові громадяни, виробники молока, які будуть зацікавлені у виготовленні великих обсягів дійсно якісного молочної сировини і, звісно, переробні підприємства, націлені на нарощування виробництва".

Всi новини