Питне молоко ТМ "Добряна" високо оцінено українським незалежним центром експертиз "ТЕСТ"


03 Травня 2012

Оцінку "Відмінно" отримало питне пастеризоване молоко ТМ "Добряна" 2,7% жирності виробництва Чернігівського молокозаводу в результаті тестування молочної продукції, представленої на прилавках магазинів обласного центру.


Питне молоко ТМ "Добряна" високо оцінено українським незалежним центром експертиз "ТЕСТ"

Результати незалежного дослідження були 24 квітня опублікувані незалежним Центром експертиз "ТЕСТ", який проводив лабораторні дослідження питного молока на Чернігівщині в кінці 2011 року.

Тільки 3 з 11 тестованих зразків удостоїлися оцінки "Відмінно". Результати тестування показали, що молоко виробництва Чернігівського молокозаводу ТМ "Добряна" відповідає українським і міжнародним стандартам якості та безпеки продукції, зокрема, в ньому відсутні рослинні жири, патогенна мікрофлора та антибіотики.

"Результати незалежного дослідження Центру експертиз" ТЕСТ "ще раз підтвердили, що підприємства ДП" Мілкіленд-Україна "неухильно дотримують міжнародні стандарти безпеки і якості продукції", - зазначив генеральний директор ДП "Мілкіленд-Україна" Костянтин Лапцов.

Нагадаємо, що на всіх підприємствах ДП "Мілкіленд-Україна" впроваджено систему управління якістю (ISO 9001) і система управління безпечністю харчових продуктів (НАССР). Таким чином, контроль якості продукції проводиться на всіх етапах: починаючи від кормів для корів і закінчуючи виробництвом готової продукції.

Всi новини