ТМ "Добряна" взяла участь у III Міському святі сиру та вина у Львові


23 Жовтня 2012

Широкий асортимент сирів під ТМ "Добряна" був представлений львів’янам на міському святі "Сиру і вина". 

ТМ "Добряна" взяла участь у III Міському святі сиру та вина у Львові

На стенді національної торгової марки жителям міста були запропоновані різноманітні тверді і м’які сири, у тому числі "Король Артур", "Мисливський з паприкою та петрушкою", "Качіотто", "Брі", "Камамбер", "Рокфор", "Преміум Дует", "Моцарелла" та багато інших. Представлені сири можна було відразу ж продегустувати, а спеціально запрошений шеф-кухар ділився а з поціновувачами кулінарії рецептами легких закусок з використанням сирів ТМ "Добряна".

В рамках свята, Львівський молочний комбінат виступив спонсором "Дня сирника", що відбувся 20 жовтня. З 200 кілограмів натурального сиру ТМ "Добряна", виготовленого на Львівському молочному комбінаті, за стародавніми рецептами був випечений гігантський львівський сирник. Будь-який бажаючий відвідувач виставки міг покуштувати сирні ласощі.

Нагадаємо, що ТМ "Добряна" - це свіжі і якісні молочні продукти, виготовлені з натурального молока. Під торговою маркою випускається цільномолочна продукція, вершкове масло, сири м’які і тверді. Висока якість продуктів "Добряна" щорічно підтверджується в регіональних та національних конкурсах, у тому числі і на престижному конкурсі "100 кращих товарів України".

Всi новини