ТМ "Добряна" дарує дітям здоров'я і святковий настрій


15 Травня 2013

14 травня ТМ Добряна зустрічала школярів місцевої школи на Чернігівському молокозаводі.

ТМ "Добряна" дарує дітям здоров'я і святковий настрій

Недолік молока і молокопродуктів в раціоні людини (а особливо дитини) - прямий шлях до хвороб. Щоб виправити ситуацію, Асоціація виробників молока спільно з партнерами реалізує соціальну програму "Я люблю молоко". Спрямована вона в першу чергу на дітей. Адже здорові діти - здорова нація.
Новий сезон у рамках цього соціального проекту стартував і на Чернігівському молокозаводі, який разом з компанією "Мілкіленд" і торговою маркою "Добряна" бере активну участь у справі пропаганди здорового способу життя і правильного харчування підростаючого покоління. Торік молокозавод відвідало близько тисячі чернігівських дітлахів.
Візит школярів складно назвати просто екскурсією. Скоріше це була ціла святкова програма з конкурсами, загадками, пам'ятними подарунками та дегустацією продукції ТМ "Добряна".
Діти змагалися в тому, хто крейдою на асфальті прямо на території заводу намалює найкрасивішу і веселу корову, хто відгадає більше загадок про молокопродукти ... Дітвора так захопилася, що спостерігати за ними було величезним задоволенням. А слухати - ще цікавіше: "Давайте розфарбуємо корову в коричневий колір". - "Тоді і молоко у відрі треба розфарбувати. Коричнева корова дає коричневе молоко!" - "Де ти бачив коричневе молоко?" - "Бачив. Воно називається" пряжене ".
В рамках проекту влітку і восени поточного року також плануються екскурсії на Сумській молокозавод.
Всi новини