Про масло


31 Грудня 2020

Офіційна позиція групи компаній «Мілкіленд-Україна» щодо нібито фальсіфікації масла

В Україні презентували результати другого етапу досліджень «Стоп Фальсифікат» щодо вершкового масла. Серед зразків продукції, яку відбирали на дослідження, згадується масло солодковершкове виробництва Філії «Менський сир» ПП» КФ «Прометей» та Філії «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось», які входять в Групу компаній «Мілкіленд-Україна».

Офіційна позиція групи компаній «Мілкіленд-Україна»
Серед зразків продукції, яка була відібрана на дослідження і яка нібито не пройшла випробування другого етапу згадується продукція (масло солодковершкове) виробництва Філії «Менський сир» ПП «КФ «Прометей» та Філії «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось».
Філія «Менський сир» ПП «КФ «Прометей» та Філія «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось» входять до групи компаній «Мілкіленд-Україна», яка є безпосереднім власником ТМ Добряна, ТМ Роменське під брендами якої розповсюджується наша продукція. Товариство з обмеженою відповідальністю «Мілкіленд-Україна» гарантує якість своєї продукції в рамках зазначеного терміну реалізації та при дотриманні умов зберігання.
Продукція, яка виробляється, на наших підприємствах, виключно з натуральних інгредієнтів, являється зразком якості, сертифікована міжнародним сертифікатом безпеки та якості ISO 22000 та має дозвіл для експорту в країни ЄС.
Враховуючи вищезазначене, ми вкрай стурбовані недостовірною інформацією, яка була озвучена головою ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» Владиславою Мироновою на круглому столі «СТОП Фальсифікат». Масло солодковершкове II етап. Які проблеми насправді приховані?» щодо неякісної продукції наших підприємств. Оскільки, наприклад, Філія «Менський сир» ПП «КФ «Прометей» взагалі не здійснює виробництво масла солодковершкового, а в якості  продукції виробництва Філії «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось» ми більш ніж перековані і готові до будь-яких додаткових досліджень.
З 2008 року на підприємстві Філії «Роменського молочного комбінату» ПП «Рось»  запроваджена та діє система  НАССР, а підприємство сертифіковано міжнародною компанією SGS.
На усіх наших підприємствах існує система простежуванності по використанню сировини та відповідних інгредієнтів, проводиться вхідний контроль сировини, напівфабрикату та готового продукту.
Також готова продукція підлягає періодичному контролю відповідно до затвердженого графіку в незалежних сертифікованих лабораторіях (ДП Укрметртесстандарт, ДНДІ, Сумська регіональна державна лабораторія Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, тощо).
Зі своєї сторони ми дуже обурені та наполягаємо зробити відзив по Філії «Менський сир» ПП «КФ «Прометей», яку просто в зв’язку з неуважністю було включено у список фальсифікаторів. При маркуванні на упаковці вказано два «можливих» виробника продукції, але в дужках біля кожного з виробників стоїть відповідний йому номер, а на звороті упаковки чітко вказано номер основного виробника масла і це Філія «Роменського молочного комбінату» ПП «Рось», а не Філія «Менський сир» ПП «КФ «Прометей»,  тобто виробник є  єдиний.
Тому відповідно, є незрозумілим, чому у переліку результатів другого етапу досліджень «Стоп Фальсифікат» є Філія «Менський сир» ПП «КФ «Прометей», який відповідно до маркування на упаковці виробником масла не являється!
В результаті ми отримуємо публікування і розповсюдження недостовірної інформації серед споживачів, яка може мати досить негативні наслідки в подальшому для нас, як виробника.
Тому, зі своєї сторони ми наполягаємо зробити відзив та пояснення ситуації по розповсюдженню недостовірної інформації та халатному відношенню при формуванні списку «фальсифікаторів».
Зі своєї сторони ми цінуємо кожного з наших споживачів, гарантуємо якість продукції та запевняємо, що технологія виробництва масла на Філії «Роменського молочного комбінату» ПП «Рось» передбачає використання виключно молочної сировини та в результаті отримання натурального, смачного та якісного продукту.
Ми відкриті на діалог та готові надати пояснення, докази та свідчення щодо якості нашої продукції.
Всi новини