Міlkiland

Торгова марка «Milkiland» є міжнародним брендом Групи компаній «Milkiland» - одного з провідних виробників молочної продукції в Східній Європі.
ТМ «Milkiland» - це молочні продукти європейської якості, вироблені з відбірного натурального молока. «Milkiland» символізує багату культуру приготування традиційно популярних молочних продуктів у Європі. Однак, завдяки гнучкій ціновій політиці, молочний бренд покликаний розширити смакові переваги українців.
ТМ «Milkiland» спочатку була представлена тільки сегментом сухих молочних продуктів , таких як сухе незбиране та знежирене молоко, суха молочна сироватка, а також суха демінералізована молочна сироватка. У 2013 році польський сирзавод «Ostrowia», що входить в молочний холдинг став випускати широкий асортимент крем-сирів під ТМ «Milkiland». У складі крем-сирів використовуються лише натуральні інгредієнти - сир, спеції і добавки. Його порівняно низька жирність і ніжна консистенція робить цей продукт відмінним вибором для приготування бутербродів і сендвічів.


Сири

На жаль, продуктiв за данним напрямком немає.